automaty vendingowe

O firmie

automaty vendingowe

Być blisko ludzi i dbać o ich bezpieczeństwo w miejscu pracy - taki cel przyświeca nam od ponad 15 lat istnienia Safety First. Jesteśmy liderem w dystrybucji środków ochrony indywidualnej. Utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów i usług to misja, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem.

Safety First – bezpieczeństwo przede wszystkim

  • Oferujemy produkty, które chronią zdrowie i życie pracowników,
  • prowadzimy audyty i szkolenia, dotyczące zagrożeń w miejscu pracy,
  • zwiększamy bezpieczeństwo, zapewniając profesjonalne doradztwo,
  • wdrażamy nowoczesne opracowania i systemy do firm i zakładów pracy,
  • oferujemy urządzenia vendingowe wiodących producentów (ASD SYSTEMS, TEMREX i SPM).

Zapewniamy najwyższą jakość

Safety First to komfort i bezpieczeństwo na każdym stanowisku. Oferowane przez nas akcesoria i odzież spełniają wymogi ergonomiczne w takich branżach jak automotive, AGD, budownictwo, farmaceutyka czy przemysł ciężki. A to tylko wierzchołek góry lodowej…

Obniżamy koszty

Nowoczesne systemy wewnątrzzakładowe, które proponujemy, pozwalają zoptymalizować zużycie odzieży i innych środków ochrony. Wpływają także na obniżenie kosztów, związanych z ich ewidencjonowaniem, wydawaniem i użytkowaniem.

Oszczędzamy czas i zmniejszamy zużycie

Stawiamy na nowoczesne technologie. Nasi Klienci mają pełną kontrolę nad stanem magazynowym. Gwarantujemy opiekę nad automatami vendingowymi przez 24h na dobę. Zwiększony komfort pracy i dostępność niezbędnych środków ochrony indywidualnej w każdym momencie to oszczędność czasu i zmniejszenie zużycia produktów nawet do 50%.

Rozwijamy się

Początkiem 2019 roku zmieniliśmy siedzibę firmy, a magazyn powiększyliśmy o ponad 3 000 miejsc paletowych. Łącznie uzyskaliśmy blisko aż 3 200 metrów kwadratowych przestrzeni.

Warto nam zaufać

Zadowolenie naszych Klientów z Polski i z Europy to najlepsza rekomendacja. Utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług jest dla nas absolutnym priorytetem, podobnie jak solidność, niezawodność i precyzja. Działamy dynamicznie, wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Safety First w liczbach
100
Ponad 100 wdrożonych skutecznie automatów
25%
Średnio ponad 25% wygenerowanych oszczędności
11
11 rezydentów
4
4 dostawców vending machines
6
6 województw. w których działamy
800K
Ponad 800 000 par rękawic wydawanych miesięcznie przez automaty
50K
Ponad 50 000 innych środków ochrony pracy wydawanych miesięcznie poprzez automaty wydające (okulary, półmaski, pochłaniacze, kombinezony, inne)
30
Ponad 30 kompleksowych składów konsygnacyjnych
200
Ponad 200 przeprowadzonych audytów optymalizujących koszty zakupu środków ochrony pracy
10
Ponad 10 lat doświadczania w zakresie implementacji automatów wydających