automaty vendingowe

Usługi

Safety First

Kompleksowa gama produktów z zakresu środków ochrony pracy

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z zakresu środków ochrony pracy. Począwszy od rękawic wielozadaniowych i obuwia poprzez produkty do ochrony głowy, wzroku, twarzy, słuchu i układu oddechowego aż po maty oraz środki czystości.
Nasz cały asortyment liczy sobie ponad 20 000 produktów, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Safety First

Wysoka jakość usług i produktów

Działamy w branży od ponad 15 lat, dzięki czemu współpracujemy z najlepszymi producentami w całym kraju i za granicą. Jakość idzie w parze z zaspokojeniem potrzeb i wymagań klientów przy równoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny.

Safety First

Automaty na wynajem od 1 zł miesięcznie

Jako jeden z nielicznych dystrybutorów środków ochrony pracy oferujemy zaawansowane technologicznie automaty
od 1 zł netto miesięcznie.

Safety First

Automaty na sprzedaż

Dzięki dużemu potencjałowi implementacji automatów wydających dysponujemy najatrakcyjniejszymi cenami rynkowymi
na zakup maszyn vendingowych.

Safety First

Outsourcing dystrybucji BHP

Outsourcing w zakresie obowiązkowych czynności w branży BHP to doskonały sposób na efektywną strategię zarządzania przedsiębiorstwem poprzez zwiększenie skuteczności działań i minimalizację ponoszonych kosztów. Dzięki naszej usłudze, można oddelegować zadania takie jak:

 • prowadzenie rejestrów BHP
 • szkolenia wstępne a także okresowe
 • udział w kontrolach zewnętrznych
 • wsparcie w implementacji zaleceń pokontrolnych
 • przygotowanie dokumentacji powypadkowej oraz ryzyka zawodowego
 • doradztwo i konsulting
Safety First

Wsparcie techniczne, bezpłatne audyty i szkolenia

Organizujemy szkolenia wstępne dla nowych pracowników w oparciu o ramowy program instruktażu ogólnego BHP
oraz okresowe szkolenia BHP dla grup pracowników na stanowiska robocze, administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczne i dla kadry zarządzającej. Oferujemy nadzór nad warunkami pracy i doradztwo w zorganizowaniu bezpiecznych stanowisk pracy.

Safety First

Własna marka rękawic ochronnych

Wieloletnia współpraca z klientami oraz analiza potrzeb użytkowników rękawic z zakresu zapewnienia kompleksowej ochrony zaowocowała stworzeniem własnej marki rękawic SAFETY FIRST. Nasze bestsellery dostępne w zakładce PRODUKTY.

Safety First

Własna produkcja odzieży roboczo-ochronnej i marketingowej

Posiadamy własną szwalnię, dzięki której na życzenie klienta personalizujemy odzież ochronną zgodnie z wizualną stroną marki w najwyższym standardzie.

Safety First

Magazyny konsygnacyjne

Skład konsygnacyjny, zwany także magazynem depozytowym lub magazynem typu call-off stock.
Działanie w oparciu o magazyn konsygnacyjny to jeden z najbardziej efektywnych sposobów ograniczenia kosztów logistycznych połączony z pełną kontrolą i bezpieczeństwem Państwa stanów magazynowych.

Jako SAFETY FIRST dysponujemy usługą o statusie magazynu konsygnacyjnego. Tym samym będąc dostawcą pozwalamy
na umieszczenie towaru na terenie zakładu klienta bez wystawienia faktury. Dzięki umowie zawartej między stronami cały proces jest odpowiednio uregulowany prawnie z zaznaczeniem zasad organizacji, finansowania oraz funkcjonowania składu, wliczając w to także listę zamówionych towarów dołączoną najczęściej w postaci załączników do umowy.
Usługa magazynu konsygnacyjnego pozwala na:

 • brak konieczności szczegółowego planowania nabywania danych produktów poprzez optymalne zarządzanie całym procesem produkcji oraz zapewnienie płynności w dostawach
 • obniżenie kosztów spedycji
 • zwiększenie płynności finansowej poprzez pobieranie danych artykułów w momencie potrzeby czyli eliminacja stoków magazynowych
 • pełną kontrolę nad terminowością dostaw
 • utrzymanie stanów magazynowych pod kontrolą
 • prowadzenie statystyk pobrań oraz weryfikację i kontrolę zużycia, które pozwalają na bardziej świadome planowanie kolejnych zakupów w oparciu o zebrane dane
Safety First

Dobór środków ochrony indywidualnej

Odpowiednia analiza zagrożeń pomaga w skutecznym podejmowaniu działań prewencyjnych.Naszą kadrę stanowią osoby posiadające odpowiednią wiedzę z zakresu środków ochrony pracy popartą wieloletnim doświadczeniem w branży. Analizujemy zagrożenia na stanowiskach pracy pod kątem ochron indywidualnych. Pomagamy w odpowiednim doborze środków ochrony osobistej do zidentyfikowanych zagrożeń. 

Safety First

Serwisowanie odzieży roboczej

Serwisowanie odzieży roboczej obejmuje pranie (w posiadanej przez nas pralni), konserwację a także wymianę zużytych ubrań na nowe. Na życzenie klientów świadczmy również usługę leasingu odzieży. Dodatkowym atutem tego rozwiązania
jest zmniejszenie kosztów rocznych w przypadku sezonowego zużycia odzieży.

Safety First

Pranie rękawic ochronnych

Można podnieść poziom bezpieczeństwa, wprowadzając wysokiej jakości rękawice i wygenerować mierzalne oszczędności dzięki ich odpowiedniej konserwacji. W naszej ofercie dostępnych jest bardzo wiele rękawic oraz środków ochrony przedramienia, które zgodnie z zaleceniami producenta nadają się do prania. 

Safety First

Dedykowane systemy informatyczno – branżowe

Tworzymy oraz pomagamy w implementacji specjalistycznych systemów informatyczno – branżowych,
również z możliwością kompatybilności pracy w Państwa oprogramowaniem, np. Oracle, SAP, Comarch itp.